VÍTEJTE NA OFICIÁLNÍCH STRÁNKÁCH 1. BĚHU LETNÍHO TÁBORA KARŠTEJN

KARŠTEJN

Karštejn je letní dětský tábor s více než čtyřicetiletou tradicí určen pro děti od 7 do 15 let. Letní tábor se nachází v CHKO Třeboňsko poblíž Kardašovy Řečice v jižních Čechách.

Letní Tábor Karštejn je zaměřený na aktivity v přírodě, při nichž budou mít Vaše děti dostatek prostoru jak k pohybu, tak k rozvíjení logického myšlení. Děti programem provází celotáborová hra založena na motivech oblíbených dětských příběhů.

Jednotlivé hry jsou připraveny takovým způsobem, aby stejně zaujaly prvňáčka, který je poprvé sám od maminky, i děti v posledních ročnících základní školy. Smyslem her je rozvíjet dětskou samostatnost, naučit je týmové spolupráci a zároveň jim umožnit poznávat a chránit přírodu.

Ubytování je zajištěno v podsadových stanech, stravu děti dostávají pětkrát denně.  

O děti pečují proškolení vedoucí a instruktoři a kvalifikovaná zdravotnice.

DRUHÝ BĚH

Kdysi dávno, asi tak ještě před 10 lety jsme se teprve před začátkem léta rozhodovali, zda pojedeme na první, nebo na druhý běh (někteří z nás jezdili na oba běhy). Pak jsme se přirozeným výběrem rozdělili na první běh, který pořádá tábor prvních 14 dní v červenci, a druhý běh, který s dětmi tráví druhých 14 dní v červenci. Spolupracujeme, jezdíme na společné brigády, máme společný tábor. Právě se nacházíte na stránkách 1.běhu, chcete-li přejít na stránky 2.běhu klikněte zde.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DESING BY BERÁNEK © 2008 / jan.vinklar@gmail.com